Autor Tema: preview Luxor Comics-a  (Pročitano 20543 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #15 poslato: 05.09.2006 09:12:48 »
Milann-e obavezno svrati na emuglx forum. Tamo ima dosta postovalaca stripa.

BTW, svaka cast za izdavanje stripa.

Van mreže milann

• Terminator
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #16 poslato: 05.09.2006 16:24:13 »
Svratio, ali vec pola dana cekam da mi potvrde prijem... Je l to normalno?

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #17 poslato: 05.09.2006 18:36:17 »
Deo foruma sa "internacionalnim" clanovima se nedavno preselio na poseban domen, tako da je bilo izmena na sajtu. Trebalo bi da registracija novih clanova radi bez problema... valjda...

Van mreže Draza

• Dominator
    • http://www.art-anima.com
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #18 poslato: 13.09.2006 06:53:55 »
Isečak iz "Faktora 4" (od 15. septembra na kioscima)

i "Divlje Magije" (1. oktobra izlazi prvi broj)

Van mreže Draza

• Dominator
    • http://www.art-anima.com
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #19 poslato: 13.09.2006 18:00:09 »
Opisi oba stripa i neki detalji vezani za promociju, danas su objavljeni u našim vestima na stranici:

http://www.photontide.org/vesti/vesti.php?prikazi_vest=1367

Van mreže Tutti

• Dominator
  • Astronomy Domine
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #20 poslato: 13.09.2006 23:18:02 »
Ovo ce znaci ici na kioske, a ne samo u knjižare. Sta je sa malim mestima po Srbiji, da li ce se po njima distribuirati? Kolika ce cena da bude?
Careful with That Axe, Eugene
The world moved on...

Van mreže milann

• Terminator
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #21 poslato: 14.09.2006 13:49:16 »
Citat: "Tutti"
Ovo ce znaci ici na kioske, a ne samo u knjižare. Sta je sa malim mestima po Srbiji, da li ce se po njima distribuirati? Kolika ce cena da bude?

Tiraz je ogroman i trebalo bi da bude svuda po Srbiji. Cena 100 dinara.

Van mreže Tutti

• Dominator
  • Astronomy Domine
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #22 poslato: 14.09.2006 13:57:41 »
Odlicno. Imate jednog sigurnog kupaca.
The world moved on...

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #23 poslato: 14.09.2006 14:01:30 »
Imate i drugog. Samo da ga primetim u kiosku.

Van mreže Tutti

• Dominator
  • Astronomy Domine
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #24 poslato: 14.09.2006 14:09:01 »
@ milann
Ako ga ne primetim daces mi broj distributera, pa cu da ga prosledim prijatelju koji drzi kiosk, a i sam voli strip pa ce mo to da sredimo.
The world moved on...

Van mreže Tutti

• Dominator
  • Astronomy Domine
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #25 poslato: 15.09.2006 15:29:37 »
Konacno na kioscima. Danas sam ga kupio. Dosta dobro  izgleda. E sad ne mogu bas najbolje da se setim cini mi se da sam citao jedan Gajicev strip sa ovim junacima. Gresim li? Kakav je to dil? Dobar je crtez, format, kvalitetna stampa, svaka cast.
The world moved on...

Van mreže milann

• Terminator
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #26 poslato: 16.09.2006 11:28:31 »
Citat: "Tutti"
Konacno na kioscima. Danas sam ga kupio. Dosta dobro  izgleda. E sad ne mogu bas najbolje da se setim cini mi se da sam citao jedan Gajicev strip sa ovim junacima. Gresim li? Kakav je to dil? Dobar je crtez, format, kvalitetna stampa, svaka cast.

Gajicev Technotise nema veze sa Faktorom, jedino sto je on i za ovaj radio likove i naslovne prva tri - tako da vizuelna slicnost postoji.

Van mreže Ivan

• Urednik
  • Dominator
    • Ivan's Blog
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #27 poslato: 17.09.2006 11:47:50 »
Wow! Kick ass, baby!

E da se i ja oglasim. Elem, nisam jos kupio, uzecu sutra - a ako ne nadjem, ima moj drugar vec.

Ali vec sad imam par komentara/pitanja. Kao prvo, upucujem vam cestitke i najbolje zelje. Ova dva stripa su, koliko znam, trenutno jedini mesecni stripovi u Srbiji (ne racunajuci strane, jel). Godspeed!

E sad pitanja. Kao prvo, interesuje me finansijska opravdanost ovoga. Naime, znam da nije sve u novcu, ne treba niko to da mi objasnjava, ali jedan ovakav rad zahteva puno ulozenog vremena i samim tim ljudi koji ovo rade moraju da budu placeni, jel. Juce smo drugar i ja nesto razmisljali - koliko bi bilo kupaca, kolika bi bila zarada, i slicno. Zakljucili smo da ima puno zainteresovanih, ali malo onih koji ce zapravo da odvajaju pare za strip na mesecnoj bazi. I meni sve ovo sa te strane deluje malo ludacki. Nemojte me shvatiti pogresno, ja sada ocekujem da mi neko objasni zasto to nije tako. Ali, kazem, ne vidim kako ovako nesto moze da isplacuje ulozen trud (koji je, sigurno, veliki). Bilo bi lepo da moze, jako lepo.

Dalje me interesuje koliko su tacne, ovaj, glasine o Luxoru kao eksploatatoru mladih talenata (ovo je nezgodno pitanje, znam, ako niko nece da prokomentarise, ne mora).

Konacno, interesuje me da li je kreativni tim razmisljao o izdavanju stripa sa vise strana, iz svega nekoliko nastavaka, (recimo, tri godisnje) - koji bi bio nesto skuplji, ali veci i luksuzniji. Kao sto to rade u, recimo, Francuskoj. I ako jeste, zasto su odlucili da im ovaj 'americki' fazon vise odgovara? Postoje pros i cons za oba pristupa, i zato me interesuje sta je bolje za domace trziste.

Eto. Zelim vam puno srece i uspeha. I zaista cestitam na probijanju staze u ledu. Ako bude bilo drugih mesecnih stripova, pratice vas. Strip, inace, lepo izgleda po ovim shotovima. Ne svidja mi se inking (linije su kao da su crtane flomasterom) i mislim da to kvari dobar crtez i dobre boje - ali to nije toliko bitno. Strip vrlo lepo izgleda, svejedno. Pored toga, u US (a mislim da ce tako biti i kod nas) - za mesecni strip je na kraju dana najvaznija prica, ne crtez (zato sam ja veci fan francuskih stripova) pa od toga, verujem, najvise zavisi da li cete zadrzati citaoce. Ali sada se vec gadjam znanjem koje nemam u dovoljnim kolicinama.
www.madheadgames.com
facebook.com/madheadgames
twitter.com/madheadgames

Van mreže DieH@rd

• Living in 4K HDR
  • Dominator
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #28 poslato: 17.09.2006 15:38:13 »
ajd bas cu videti da najdem na nekoj trafici.  Koliko zlatnika kosta?

tantalus

• Gost
preview Luxor Comics-a
« Odgovor #29 poslato: 17.09.2006 15:47:53 »
100 dukata
I vredi svaki!!!