Naučna Fantastika i Fantazija > Stargate

Stargate SG-1

(1/50) > >>

Relja:
Jel' prati neko. Enivej, sada je bila epizoda kada odu na Atlantis. Jako lep crossover.

U svakom slučaju, hard core fanovi SG-1a nešto negoduju zbog poslednjih promena toka radnje, ali meni je ovo sa Orijima preterano. Uvek sam imao neki thing za sekte, pogotovo intergalaktičke sekte. Hallow are the Ori.

neor:
Meni se za sada svidja prica sa Orijima a svidjaju mi se i novi likovi, narocito Vala.
Posto pratim obe serije jako mi se dopalo sto su skoro ravnopravne bile ekipe iz SG-1 i Atlantisa. Jos da su i epizodu Atlantisa nastavili sa obe ekipe...

Relja:
To nije toliko bitno. Mada kad pogledam i nije toliko big deal, oni redovno razmenjuju likove u te dve serije. Na Atlantisu je bio i onaj što ga glumi Robert Picardo, Karterka u onoj MekKejevoj halucinaciji, malo malo pa dođu do Zemlje u Stargate Command i tako to.

neor:
Da, desava se da predje po neki lik ali ovo je bilo sa prakticno svim glavnim likovima obe serije.

Relja:
Istina. Fin je onaj početak kada se kao spuštaju na neku planetu i niko ne kaže na koju i onda kada prolete kroz oblake vidiš Atlantidu.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju