Photon Tide > Photon Tide - Projekti

STAR WARS deo sajta needs you

(1/3) > >>

Gaga:
Hajde maso, pritegnite mi u pomoc. Trebaju mi ljudi koji znaju da prevode. Ljubav prema SW nije obavezna ali je korisna u ovom poslu.  8)

Cineman:

--- Citat: "Gaga" ---Hajde maso, pritegnite mi u pomoc. Trebaju mi ljudi koji znaju da prevode. Ljubav prema SW nije obavezna ali je korisna u ovom poslu.  8)
--- Kraj citata ---

The Gaga, gde je zagustilo. Speak!!!
Kakva i koja vrsta, tacnije, pomoci treba...

Poz,
Cineman

Gaga:

--- Citat: "Cineman" ---
--- Citat: "Gaga" ---Hajde maso, pritegnite mi u pomoc. Trebaju mi ljudi koji znaju da prevode. Ljubav prema SW nije obavezna ali je korisna u ovom poslu.  8)
--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---

Treba da se prevode tekstovi. Ja tebi posaljem tekst i ti mi ga prevedes. Ako imas nesto svoje da dodas, slobodno dodas i tako to. :)

Cineman:

--- Citat: "Gaga" ---
--- Kraj citata ---

--- Kraj citata ---

Treba da se prevode tekstovi. Ja tebi posaljem tekst i ti mi ga prevedes. Ako imas nesto svoje da dodas, slobodno dodas i tako to. :)
--- Kraj citata ---

Hmm, cini mi se veoma zanimljivim i veoma zahtevnim poslom. No, upotrebicu silu kao i svaku put, tako da nece biti problema :)

Ajd, baci nesto kratko na mejl, da vidim sta i kako, pa cemo da vidimo dalje...

Poz,
Cineman

Gaga:

Hmm, cini mi se veoma zanimljivim i veoma zahtevnim poslom. No, upotrebicu silu kao i svaku put, tako da nece biti problema :)

Ajd, baci nesto kratko na mejl, da vidim sta i kako, pa cemo da vidimo dalje...

--- Kraj citata ---

Hajde baci mi mail, jer sam prilikom sredjivanja kompa izgubila sve mailove i sve adrese pa sam na pozitivnoj nuli. Pa cemo se onda i lepo izdogovarati. Nije tu nesto strasno oko prevodjenja. A tekstovi umeju da budu i malko duzi i prilicno kratki. Kako sta upadne.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju