Autor Tema: Dan Simmons  (Pročitano 44450 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grimm

• Dominator
Odg: Dan Simmons
« Odgovor #60 poslato: 12.12.2011 23:12:05 »
To treba porpilicno docarati/prikazati, posebno zato sto je sci-fi, naci odgovarajuce glumce, ogroman budzet.
Jedino da se angazuje WETA ili ILM. :) Ima par tema na IMDB stranici.

Van mreže Grimm

• Dominator
« Odgovor #61 poslato: 17.01.2012 23:37:48 »
Morao sam da napravim pauzu u citanju, uzeo sam drugu knjigu i stigao do 23 glave.
Spoiler: ShowHide
Sada kada sam saznao da je Srajk ubio Martina i Bron Lamiu koja mi je omiljeni lik smorio sam se.  Mislim, jebi se Srajk.

Van mreže Marjanovic

• Recruit
  • *
« Odgovor #62 poslato: 24.12.2016 00:27:33 »
Pozdrav svima, ovo je moj prvi post na ovom forumu. Kad sam pronasao ovaj sajt bas sam se obradovao posto konacno mogu da pisem o SF-u a da mi se okruzenje ne smeje.
Sto se tice knjiga procitao sam ih  prosle godine i nista bolje u zivotu nisam procitao. Prosto mislim da je svetlosnim godinama daleko od bilo koje SF serije koju sam gledao. Narocito mi se svidja sto je za citanje knjige potreban neki "radni staž" u SF serijama posto ima nekih termina koje ne moze bas svako da skonta. Remek delo.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

Van mreže Relja

• Administrator
  • Dominator
  • ALL HAIL MEGATRON!
    • http://www.photontide.org
« Odgovor #63 poslato: 25.12.2016 19:04:32 »
Pozdrav svima, ovo je moj prvi post na ovom forumu. Kad sam pronasao ovaj sajt bas sam se obradovao posto konacno mogu da pisem o SF-u a da mi se okruzenje ne smeje.

Stvarno? To još uvek postoji? Mislim, ta okruženja gde je ultra-čudno ako nekoga interesuje SF. Ja sam nekako mislio da je to nestalo u 2000-tim.

Van mreže Marjanovic

• Recruit
  • *
« Odgovor #64 poslato: 25.12.2016 19:42:07 »
Volim da citam epsku i naucnu fantastiku i onda bude prica:
Sta sad citas?
Presto od lobanja. Piter V. Bret
Pff kakva ti je to knjiga?
Epska fantastika.
Ruka udara u celo pracena podsmehom i  pitanje:
Zasto citas nesto sto nije istinito i ne moze da se dogodi. Citaj Ivu Andrica nesto sto je realno.

Van mreže Deadpool

• Dominator
  • merc with a mouth
« Odgovor #65 poslato: 25.12.2016 19:43:58 »
Nemoj da se družiš s takvim ljudima i gotova stvar. Život je kratak da se troši na ovce.

Van mreže carnifex

• Sarmofil
  • Dominator
  • Sarma prevails
« Odgovor #66 poslato: 25.12.2016 20:10:28 »
Da, jednostavno ignorises takve ljude. Verovatno smo se svi u nekom periodu susretali sa takvima. Mada, kako je Relja primetio, i meni je cudno da tako nesto jos postoji s obzirom na zanrovsku popularnost raznih pravaca fantastike u raznim medijima. Generalno su ljubutelji sf-a verovatno najtolerantnija skupina na svetu :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." Roy Batty, Blade Runner

Van mreže Marjanovic

• Recruit
  • *
« Odgovor #67 poslato: 25.12.2016 20:24:06 »
Takav stav imaju svi ljudi koje poznajem (bliza i dalja rodbina), u najboljim sam odnosima sa njima ali eto razlika u ukusima. 

Van mreže DieH@rd

• Living in 1080p
  • Dominator
  • :-/ Prosuo sam sok na tastaturu... :-/
« Odgovor #68 poslato: 25.12.2016 20:27:30 »
Da makar volis da citas popularne YA serijale. Onda bi te shvatili.  :D

Van mreže anakin

• Terminator
« Odgovor #69 poslato: 25.12.2016 20:36:32 »
Ruka udara u celo pracena podsmehom i  pitanje:
Zasto citas nesto sto nije istinito i ne moze da se dogodi. Citaj Ivu Andrica nesto sto je realno.

Heh, oni žive u jednom svetu...
S druge strane, mi živimo u hiljadama svetova ( ko je spomenuo Senke Ambera :) ), pa ti vidi ko je bolje prošao ;)